Banery reklamowe i roll upy

Realizujemy zamówienia na wielkoformatowe wydruki solwentowe, które stanowią jedno z najbardziej popularnych rozwiązań skutecznej i niedrogiej reklamy. Banery reklamowe są podstawowym narzędziem wykorzystywanym w ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej oraz pozwalają na wyróżnienie się spośród licznej konkurencji.

Wydruk solwentowy charakteryzuje się wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne, jest trwały i odporny na ścieranie, dobrze się prezentuje i idealnie nadaje się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej.

W zależności od zastosowania oraz oczekiwań klienta oferujemy profesjonalne wydruki banerów reklamowych na następujących nośnikach:

Plandeki winylowe typu

  • FrontLit - bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć, UV, niską i wysoką temperaturę.
  • BlockOut - bardzo wytrzymały na rozerwania, rozdarcia, odporny na wilgoć. Posiada specjalną czarną wkładkę umożliwiającą druk dwustronny. Uniemożliwia prześwitywanie grafiki zadrukowywanej z drugiej strony.
  • SiatkaMesh - materiał PCV o strukturze siatki. Bardzo wytrzymały, lekki, umożliwiający przepływ powietrza, dźwięku i światła. Stosowany do wielkoformatowej reklamy zewnętrznej.

Folie monomeryczne, polimerowe

  • One Way Vision - folia PCV, okienna, z charakterystycznymi małymi dziurkami, przepuszczającymi światło. Materiał ten tworzy z zewnątrz grafikę nie transparentną, a z wewnątrz zachowuje się jak materiał transparentny. Uzyskujemy efekt lustra weneckiego. Zastosowanie: aplikacje na witrynach i wystawach sklepowych, szyby samochodowe, elementy wystroju wnętrz.
  • BackLit - folia poliestrowa bez kleju. Stosowana do grafik podświetlanych. Druk odbywa się od tylnej strony (pleców) w lustrzanym odbiciu. Bardzo dobrze rozprasza i przepuszcza światło.

Chcesz wiedzieć więcej? - skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej ›‹ Schowaj opis
Zapytaj o wycenę Skorzystaj z formularza kontaktowego
zobacz także: www.promoship.pl