Pióra i długopisy reklamowe z nadrukiem

Przybory do pisania są doskonałym nośnikiem informacji. Dobrze zaprojektowane długopisy reklamowe skutecznie przyciągną wzrok i zachęcą do skorzystania z usług danej firmy. Praktycznie można je wykorzystać w każdej kampanii reklamowej, niezależnie od wielkości reklamującej się firmy oraz bez względu na to czym firma się zajmuje.

Pióra i długopisy z nadrukiem pozwalają trafić do szerokiego grona odbiorców. Niejednokrotnie rozdawane są za darmo jako forma ogłoszenia - mieszczą się na nich wszelkie niezbędne do nawiązania kontaktu dane teleadresowe firmy. Jest to mało kosztowna i wysoce efektywna reklama - klienci używając długopisu widzą nadruk, co w znacznym stopniu wpływa na ich świadomość marki oraz zwiększenie prawdopodobieństwa, że w razie potrzeby klient skorzysta z usług Państwa firmy zamiast z usług konkurencji.

Posiadamy długopisy reklamowe renomowanej firmy Lecce Pen. Oferujemy również etui na długopisy, które podkreśli wagę przedmiotu oraz nada mu szczególnego znaczenia, a obdarowany nim klient poczuje się wyjątkowo. Na wszystkich przedmiotach wykonujemy nadruk lub grawerowanie laserowe w zależności od typu materiału.

Chcesz wiedzieć więcej? - skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej ›‹ Schowaj opis
Zapytaj o wycenę Skorzystaj z formularza kontaktowego
zobacz także: www.promoship.pl