Kubki reklamowe, zapalniczki, breloki reklamowe

Realizujemy zamówienia na kubki reklamowe, zapalniczki oraz breloki reklamowe do kluczy z logo danej firmy.

Kubki z nadrukiem

Kubki reklamowe to bardzo popularny gadżet, który sprawi, że klient nim obdarowany, będzie mógł długo utrwalać w pamięci logo Państwa firmy, co wpłynie na podtrzymywanie u niego świadomości marki. Poza tym z reklamą umieszczoną na kubku zetknie się wiele innych osób, które zostaną poczęstowane herbatą lub kawą. Może to pozytywnie wpłynąć na późniejsze kojarzenie przez nich Państwa firmy, ze względu na to, że poczęstowane osoby zetknęły się z wizerunkiem firmy w przyjaznej, gościnnej atmosferze. Widząc, że ich przyjaciel skorzystał z usług Państwa firmy, sami mogą chętniej i ufniej z nich skorzystać w razie potrzeby, zamiast sięgnąć po ofertę konkurencji.

Zapalniczki reklamowe

Zapalniczki, tak jak długopis, mogą stać się najlepszym gadżetem reklamowym dla Państwa firmy. Zapalniczki reklamowe to jeden z tych gadżetów, które użytkownik może mieć bardzo często przy sobie i używać go w miejscach publicznych, co wpływa na ilość osób, które zetkną się z reklamą Państwa firmy.
Dysponujemy klasycznymi krzesiwowymi zapalniczkami oraz piezoelektrycznymi, na której można umieścić nadruk reklamowy. Ich cena sprawia, że idealnie nadają się do masowych akcji promocyjnych.

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe również są bardzo praktycznym gadżetem, na którym warto umieścić reklamę swojej firmy. Potrzebne są niemal każdemu i używane codziennie – często również przy innych osobach, które mają okazję zetknąć się z reklamą Państwa firmy.

Chcesz wiedzieć więcej? - skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej ›‹ Schowaj opis
Zapytaj o wycenę Skorzystaj z formularza kontaktowego
zobacz także: www.promoship.pl