Papier firmowy, wizytówki

Papier firmowy jest świetnym uzupełnieniem materiałów reklamowych. Korzystanie z papieru firmowego, pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających pism oraz dokumentów, co przekłada się na poprawę wizerunku i prestiżu wśród klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo papier firmowy najwyższej jakości, zaprojektowany przez doświadczonych grafików. Dostępny jest w standardowym formacie A4, jak i w dowolnie wybranym przez Państwa. Najczęściej jest to biały papier o gramaturze 80/90/100g/m2 z wydrukiem dokonanym metodą offsetową.

Papier offsetowy o gramaturze 90g, dużo większej bieli i gładszej powierzchni niż papier ksero, umożliwia drukowanie dokumentów na drukarkach laserowych i atramentowych oraz pozwala na przygotowanie profesjonalnie wyglądających dokumentów.

Wizytówki firmowe to podstawowa forma reklamy Państwa firmy. Są jednym z podstawowych sposobów komunikacji i zachowania kontaktu z klientem. Trudno sobie wyobrazić spotkanie biznesowe bez wymiany wizytówek. Wykonujemy:

  • wizytówki osobiste - jednostronne lub dwustronne, kolorowe lub czarno-białe, na najwyższej jakości papierze kredowym, w rozmiarze 90 x 50mm, z folią mat lub błysk, z zaokrąglonymi narożnikami, z lakierem wybiórczym;
  • wizytówki kalendarzyki;
  • na indywidualne zamówienie wykonujemy wizytówki wypukłe, które są najbardziej reprezentacyjne i ekskluzywne.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z tą usługą. Prosimy wypełnić formularz kontaktowy.

Dowiedz się więcej ›‹ Schowaj opis
Zapytaj o wycenę Skorzystaj z formularza kontaktowego
zobacz także: www.promoship.pl